Derstone Real Estate jest firmą doradczą specjalizującą się w marketingu, sprzedaży oraz pozyskiwaniu nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Nasze doświadczenia w branży nieruchomości sięgają 1995 roku. Współpracujemy z deweloperami, inwestorami oraz innymi podmiotami działającymi na rynku nieruchomości.
O jakości naszych usług świadczą doświadczenia i wiedza naszych pracowników, jak również praca z takimi klientami jak Tyzenhauz Apartments, PMG Przedsiębiorstwo Miernictwa Górniczego, Grupa Buma, Urząd Miasta Krakowa, Shell Polska, Polmos Kraków, Proins S.A., Ibis Hotel, Golden Development, OPGK Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Krakowie i wielu inwestorów prywatnych oraz instytucjonalnych z kraju i zagranicy.

Doradzamy na etapie poszukiwania lokalizacji, negocjacji kupna lub sprzedaży oraz skutecznego marketingu wspomagającego sprzedaż nieruchomości w mediach tradycyjnych i internecie.
Zrealizowane projekty doradcze obejmują;
– analiza lokalizacji;
– rekomendacja dotycząca klientów kupujących daną nieruchomość;
– pośrednictwo przy kupnie i sprzedaży;
– przygotowanie oferty marketingowej;
– przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych;
– dystrybucja oferty nieruchomości w Polsce i na Świecie;
– negocjacje.

Certyfikaty i doświadczenia naszych specjalistów.
„Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi”
Od 1995 roku certyfikat ” Leasing and Managment of Office Buildings” wydany przez Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości, Polską Federację Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, IREM Institute of Real Estate Management IREM (Instytut Zarządzania  Nieruchomościami z Chicago) oraz CREI – Cracow Real Estate Institite.
„Zarządzanie biurem nieruchomości”
Od roku 1995 certyfikat National Association of REALTORS (amerykańskiego stowarzyszenia pośredników nieruchomości) oraz Eastern European Real Property Fundation z siedzibą w Waszyngtonie.
certyfikaty
Zapraszamy do współpracy.